WSZYSTKO PRZED NAMI

Image

 

Minął już pierwszy semestr tego roku szkolnego, to jednak nie oznacza końca ciężkiej pracy naszego Samorządu Szkolnego, jak wynika z planu możemy się spodziewać jeszcze wielu atrakcji i wziąć udział w różnego typu akcjach.

Już kilka dni po feriach, każdy z nas będzie mógł skorzystać z poczty walentynkowej, by okazać swoje uczucia innej osobie, po prostu sprawić, by poczuła się wyjątkowo.

Skoro był Dzień Chłopaka, to zorganizowany zostanie również Dzień Kobiet, kiedy to wszystkie panie w naszej szkole będą obchodziły swoje małe święto. Jak co roku będziemy zachęcać przyszłych absolwentów gimnazjów, do wybrania jednego z wielu kierunków, jako dalszą drogę edukacji. Samorząd zaplanował analogicznie do tego kampanie reklamową, by na Targach Edukacyjnych jak i w czasie prezentacji szkoły w poszczególnych placówkach gimnazjalnych zachęcić jak największą ilość osób do wyboru Zespołu Szkół Nr 1 na przyszłą szkołę średnią.

Ponad to będą organizowane akcje charytatywne, wolontariat i innie gdzie każdy będzie mógł okazać trochę serca i pomóc drugiej osobie.

Oprócz wyżej wymienionych atrakcji, nasz Samorząd zaskoczy nas na pewno innymi pomysłami na ten semestr. Oby był jeszcze lepszy niż pierwszy. 🙂

 

 

Wiktoria Kuźnik kl ITE

Agnieszka Giełzak kl ITE

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s